Haber

Ali Koç’tan Aziz Yıldırım sözleri: Cesareti olmayan lidersin

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu toplantısı Kalamış’taki Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

Toplantıya Fenerbahçe Kulübü Lideri Ali Koç, Üst Divan Divan Başkanı Uğur Dündar ile yönetim ve meclis üyeleri katıldı.

Divan Kurulu’nda konuşan Ali Koç, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Koç, eski başkan Aziz Yıldırım hakkında da sert sözler kullandı.

“Yalan, iftira ve tehditlerle yeniden ortaya çıktı”

Sezon sonuna kadar Aziz Yıldırım ile polemiğe girmeyeceğini ifade eden Ali Koç, şunları söyledi:

Aziz Yıldırım, böbürlenme, iftira ve tehditlerle yeniden ortaya çıktı. Topluluk gücüne şimdi her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Öyle bir ülkede, toplumda ve kültürde yaşıyoruz ki; İftiraya, iftiraya, tehditlere cevap vermeyince üzerinize yapışıyor. Kısa bir cevap vereceğim ve dönem sonuna kadar polemiğe girmeyeceğim. Bu gerilimden en çok da rakiplerimiz memnun. Zaman zaman ortaya çıkarak uyum sağlamaya çalışırlar. Yıldırım Bey ve yandaşları bir hayal dünyasında yaşamaktadır. Bunların Fenerbahçe’nin başarısıyla hiçbir ilgisi yok. Bunu herkes görüyor. Fenerbahçe’nin geleceğini düşünüyor olsaydınız çok farklı bir duruş sergilerdiniz.

“En cesur görünen sensin ama en cesur lider değilsin”

Ali Koç, Aziz Yıldırım’a cesur bir lider olmadığını söyledi.

Hazırlanan metin önüne yerleştirilir. Gerçek iç dünyasını saçma sapan tatsız, bölücü telaffuzlarla yansıtan metne sadık kalamadı. Saçma sapan ekonomik hesaplar… Neredeyse borca ​​battık. Hangisine cevap verelim? Halkın içinde öne çıkacak yüreğin varsa, söyleyeceğin her şeye cevap vereceğim. O güne kadar Aziz Yıldırım konusu kapanmıştı. Sayın Lider, hayatımda tanıdığım en cesur görünümlü ama hiç de cesur olmayan başkansınız. İyi niyetli olsaydın Fenerbahçe eleştirilerini dışarıda değil kongre üyelerinin önünde yapardın.

yenisarbademli-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu