Yaşam

Ünlülerin STİL GÜNLÜĞÜ

LUCY HALE

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Lucy Hale (@lucyhale) tarafından paylaşılan bir gönderi

Kızıldeniz Film Festivali’ne katılan Lucy Hale, Giambattista Valli imzalı yeşil bir elbise giydi.

HAILEY BIEBER

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Dani Michelle (@danixmichelle) tarafından paylaşılan bir gönderi

Forbes’un ’30 Names Under 30′ kapak fotoğrafını kutlayan Hailey Bieber, Vera Wang stilini Versace çizmeleriyle tamamladı.

KENDALL JENNER

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Dani Michelle (@danixmichelle) tarafından paylaşılan bir gönderi

New York sokaklarında sergilenen Kendall Jenner, Marine Serre ceketini Manolo Blahnik botlarıyla tamamladı.

JOURDAN DUNN

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Jourdan Dunn (@jourdandunn) tarafından paylaşılan bir gönderi

2022 MOBO Ödülleri’ne katılan Jourdan Dunn, Blumarine’in İlkbahar-Yaz 2023 koleksiyonundan bir model seçti.

DIANE KRUGER

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Diane Kruger (@dianekruger) tarafından paylaşılan bir gönderi

Moet & Chandon’ın Madrid’deki partisine katılan Diane Kruger, Balmain’den bir elbise giydi.

JENNIFER GARNER

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Jennifer Garner (@jennifer.garner) tarafından paylaşılan bir gönderi

Beyaz Saray’da Emmanuel Macron’un davetine katılan Jennifer Garner, Ralph Lauren’in Sonbahar-Kış 2022 koleksiyonundan elbisesini Stuart Weitzman ayakkabılarıyla tamamladı.

MİCHELLE WILLIAMS

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Kate Young (@kateyoung) tarafından paylaşılan bir gönderi 2022 Gotham Ödülleri’nde Michelle Williams, Valentino imzalı payetli bir elbise giymişti.

SHARON STONE

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Sharon Stone (@sharonstone) tarafından paylaşılan bir gönderi

Kızıldeniz Film Festivali’ne katılan Sharon Stone, Monsoori’den bir elbise giydi.

ADWOA ABOAH

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Karla Welch (@karlawelchstylist) tarafından paylaşılan bir gönderi

Los Angeles’taki ‘Willow’ galasına katılan Adwoa Aboah, Victoria Beckham’ın İlkbahar-Yaz 2023 koleksiyonundan bir elbise giydi.

JULİANNE MOORE

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Kate Young (@kateyoung) tarafından paylaşılan bir gönderi

2022 Gotham Ödülleri’ne katılan Julianne Moore, Carolina Herrera imzalı bir elbise giymişti.

PRİYANKA CHOPRA

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Priyanka (@priyankachopra) tarafından paylaşılan bir gönderi

Kızıldeniz Film Festivali’ne katılan Priyanka Chopra, Nicolas Jebran elbisesini Bulgari takılarıyla tamamladı.

JADA PINKETT-SMITH

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Jada Pinkett Smith (@jadapinkettsmith) tarafından paylaşılan bir gönderi

Los Angeles’taki ‘Emancipation’ galasına katılan Jada Pinkett-Smith, Stephane Rolland’ın Sonbahar Kış 2022 Couture koleksiyonundan bir elbise giydi.

ZOEY ALMANCA

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Zoey Deutch (@zoeydeutch) tarafından paylaşılan bir gönderi

Los Angeles’taki ‘Something from Tiffany’s’ galasına katılan Zoey Deutch, Carolina Herrera’nın Pre-Fall 2020 koleksiyonundan bir elbise giydi.

JENNİFER LAWRENCE

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Kate Young (@kateyoung) tarafından paylaşılan bir gönderi

2022 Gotham Ödülleri’ne katılan Jennifer Lawrence, Christian Dior imzalı kadife bir elbise giydi.

Zoe Saldana

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Petra Flannery (@petraflannery) tarafından paylaşılan bir gönderi

‘The Tonight Show’ programına katılan Zoe Saldana, Michael Kors’un İlkbahar-Yaz 2023 koleksiyonundan payetli bir elbise giydi.

GABRIELLE BİRLİĞİ

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

dwyanewade (@dwyanewade) tarafından paylaşılan bir gönderi

Eşi Dwyane Wayde ile New York sokaklarından bir fotoğraf paylaşan Gabriele Union, Armani’den bir stil tercih etti.

RIHANNA

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Magda Butrym (@magdabutrym) tarafından paylaşılan bir gönderi

Barbados’taki Imagine Weekend Festivali’ne katılan Rihanna, Magda Butrym’den bir elbise seçti.

DUA

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

DUA LIPA (@dualipa) tarafından paylaşılan bir gönderi

Arnavut vatandaşlığı alan Dua Lipa, Bottega Veneta’nın Resort 2023 koleksiyonundan bir model seçti.

ELSA HOSK

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

elsa❤️ (@hoskelsa) tarafından paylaşılan bir gönderi

“Hafta sonundan kareler” diye bir fotoğraf paylaşan Elsa Hosk, markası Helsa Studio’dan aldığı elbisesini vintage Saine Laurent ceket ve vintage Chanel ayakkabılarıyla tamamladı.

JENNİFER LOPEZ

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Rob Zangardi (@robzangardi) tarafından paylaşılan bir gönderi

Apple Music’in programına Zane Lowe ile birlikte katılan Jennifer Lopez, Lapointe’den bir kot stilini tercih etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu