Teknoloji

Gerçek Bir Viking Olun: Valheim’ın Tüm Patronlarını Birlikte Tanıyoruz

Bu liste size nasıl gerçek bir Viking olunacağını öğretecek! Valheim’daki tüm Patronları nasıl birlikte çağırıp yeneceğimize bakıyoruz.

1. Eiktir

Eikthyr Oyundaki ilk Boss olarak bilinir. Valheim’a yeni başlayan biri ilk olarak çayırlar biyomda yumurtlar ve bu zincirlerle donatılmış devasa geyik ilk büyük düşmanınız olur. Eikthyr’i çağırmak için sunağında iki parça geyik ödülüyerleştirmek yeterlidir.

Eikthyr’i yenmek, başlamak için oldukça basit. Kendini korumak için bir kalkan Bunu yaptığınızdan ve saldırılarına bir süre direndiğinizden emin olun. Daha sonra ilk Patronunuzu kolayca yeneceksiniz. Eikthyr’i yenmek koşarken ve zıplarken dayanıklılığınızı artırın.Size artma gücü verecektir.

2. Yaşlı

Kara Orman semalarında bulunur Yaşlı , oyundaki ikinci Boss’unuz olacak. Gri cüce yuvalarını yok ederek onları bulabilirsiniz. antik tohumlarBu canavarı çağırmak için kullanabilirsiniz.

Yaşlı‘nın-nin   Hile ateştir. Evet, doğru duydunuz. Bu dev canavar yangın hasarı oldukça savunmasız. Zırhınızı giyin ve yanınıza alevli oklar alın, hepsi bu! Yaşlıyı Yenmek odun kesme hızı artacakSana bir yetenek verecek.

3. Kemik kütlesi

Bataklıkların çevresinde bulabilirsiniz. kemik kütlesi , yapışkan imajıyla Valheim’da üçüncü Boss olarak karşımıza çıkacak. The Elder’ı yendikten sonra düşen kiler anahtarı sayesinde bataklıkta bulabilirsiniz. rün taşıOnunla bu dev canavarın yerini bulabilirsiniz.

kemik kütlesi, zehir ve buz Oklara karşı oldukça zayıf. Bu yüzden zırhınızı kuşandıktan sonra yanınıza biraz zehir ve buzdan ok almayı düşünebilirsiniz. Ayrıca bu dev canavar zehrin zararı vurduğunu hatırlatmalıyız. Eğer yendikten sonra fiziksel hasara karşı dirençSize gösterebileceğiniz bir yetenek verecektir.

4. modern

Dağ biyomunda, en yüksek mesken modern, üç ejderha yumurtasıile çağrılabilir Her zaman yüzen ve müthiş ejderha görünümü ile can sıkıcı olsa da son Boss’a giden yolda en önemli adımdır.

zehirli oklarlaVücudunu delebileceğiniz Moder’e karşı en değerli kozunuz. soğuğa dayanıklı sen öylesin Dağ biyomu oldukça soğuk bir alandır. Bu yüzden soğuğa dayanıklı eşyalarınızı yanınızda bulundurduğunuzdan emin olun. Moder’ı yenmek senin elinde rüzgarı kontrol etme yeteneği verecek. Daha doğrusu gemi ile seyahat ederken rüzgarı sürekli arkanıza almanızı sağlayacak bir özellik kazanacaksınız.

5. Yagluth

yagluthEn son Valheim’da bulundu Müdür . Oldukça ürkütücü bir görünüme sahip olan bu dev iskelet size güçlü anlar yaşatacak. Ovalarda Yagluth, totemlerleçağrılabilir.

Yagluth oyundaki son Boss olduğu için en iyi ve en donanımlı ekipmanlara sahip olmakta fayda var. yanındaki çok sayıda iksir ve sağlık güzelleştirme öğesi alın. Yine en kolay prosedür elbette baskınlardan kaçınmak ve oklarla mümkün olduğunca fazla hasar vermektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu