Yaşam

Sessizliğini Bozdu! Jenna Ortega’nın Johney Depp ile İlişkisine İlişkin Söylentilere Yanıtı

Netflix’te yayınlanan Çarşamba dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran Jenna Ortega, Hollywood ustası Johnny Depp’le yaşadığı iddia edilen aşk hikayesine dair söylentilere nihayet cevap verdi. Bu tartışmalar hem Jenna Ortega’nın hem de Johnny Depp’in hayranlarını oldukça meraklandırdı.

Merakla beklenen “Beetlebug 2” filminin kadrosuna genç yetenek Jenna Ortega’nın da dahil olduğu ve usta oyuncu Johnny Depp’le birlikte kamera karşısına geçeceği söylentileri gündemdeki yerini aldı.

İkilinin sinemadaki işbirliklerinin yanı sıra duygusal anlamda da yakınlaştığı yönünde iddialar vardı.

Ortega, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla tartışmalara son verdi.

Genç oyuncu, haberin saçmalığına güldüğünü belirterek, yıldız isimle tanışmadığını ve çalışmadığını sözlerine ekledi.

‘Bu o kadar saçma ki gülemiyorum bile. Hayatım boyunca Johnny Depp ile hiç tanışmadım ya da onunla çalışmadım. Lütfen yalan söylemeyi bırakın ve bizi rahat bırakın.’

“Dehşete kapılmıştı”

Depp’in menajeri de aşk iddialarına ve ikilinin birlikte bir yapımda yer alacağına dair söylentilere açıklık getirdi. Depp’in menajeri konu hakkında şunları söyledi:

‘Bay Depp’in Bayan Ortega ile kişisel veya profesyonel bir ilişkisi yok. Onunla hiç tanışmamış ya da konuşmamıştı. Onunla herhangi bir projede yer almıyor ve almayı da planlamıyor. Prestijini ve mesleğini zedelemeye yönelik bu asılsız ve kötü niyetli söylentiler onu dehşete düşürüyor.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu