Haber

METİN ŞENTÜRK, BİTLİS’TE ‘GENÇ BAKIŞ AÇISI’ PROGRAMINA KATILDI

BİTLİS Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından ‘Genç Bakış Açısı’ programı düzenlendi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun telefonla katıldığı programda sanatçı Metin Şentürk, hayatı ile ilgili söyleşi düzenledi. Bitlis Eren Üniversitesi Merkezi konferans salonunda gerekleştirilen programa üniversite öğrencilerinin yanı sıra gençlerde büyük ilgi gösterdi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun telefonla bağlandığı programda kısa hayat kıssasını anlatan Metin Şentürk, öğrencilerle birlikte müzik söyleyip sorularını yanıtladı.

Yurt dışı programı kapsamında Katar’da bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, programa telefonla bağlanarak öğrencileri selamladı. Kasapoğlu, bu cins buluşmaların ve çalışmaların bilhassa kültür sanat mahiyetinde son derece manalı olduğunu belirtti. Bu yüzden bu faaliyetlere katılan ve faaliyetlerle ilgili talepleri olan tüm gençlere teşekkür edip, gençlerle birlikte olmayı sürdüreceklerini söyledi. Gençlik ve Spor Vilayet Müdürü Bilal Elkatmış ise geleceğin teminatı gençlerle bir ortada olmak ve hazırlanan programlarla unutulmaz anılar bırakmak istediklerini belirtti.

Öğrencilerin programa ilgi göstermesinden memnunluk duyduklarını tabir eden Elkatmış, şunları söyledi

Öğrencilik hayatınızda ve günlük ömrünüzde bu çeşit aktivitelerin motivasyonunuzu arttıracağına inanıyoruz. İnşallah daha çok etkinlikler hazırlayarak devamını sağlayacağız. Bu kapsamda gerek bakanlığımızın tüm tesislerinde gerekse üniversitemizin her alanında sizler için bütün imkanlar seferber edilerek aile ortamını aratmayacak tertiplere mesken sahipliği yapmaktan büyük onur duyuyoruz. Gönlü hoş, seçkin sanatkarlarımız ortasında bulunan ve ülkemizin yetiştirdiği değerli ses sanatkarı Metin Şentürk’ün güçlü yorumunu büyük bir keyifle dinlemenizi diliyorum. Bu güzel gecede bizi yalnız bırakmayan tüm katılımcılarımıza teşekkür ederim. Program sanatçı Şentürk’e çeşitli ikramların takdim edilmesiyle son buldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu