Haber

Başkan Tatlıdede’den yoğun ‘seçim’ çalışması

Şehmus EDİS (MARDİN İGFA)
Mardin’in Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede, Teşkilat mensupları ve Adaylarla birlikte AK Parti Milletvekili Adaylarının belli olması üzerine merkez ve kırsal mahallelere yoğun ziyaretlerde bulundu.

Artuklu Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede ve Meclis üyeleri, tam kadro alanda Adayların programlarına katılarak AK Parti İl Seçim Entegrasyon Merkezi’nin belirlediği programlara destek veriyor.

Mahalle ziyaretlerinde ailelerle bir araya gelen Önder Tatlıdede, Cumhur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Milletvekili Adayları için takviye istedi.

Mahalle mitinglerine de katılan Önder Tatlıdede, vatandaşlara seslenerek takviye kuvvet istedi. 14 Mayıs seçimlerinin Türkiye’nin geleceği açısından çok değerli bir seçim olduğuna işaret eden Lider Tatlıdede, “Milletvekillerimizle birlikte sahada etkin bir şekilde çalışarak vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve milletvekili adaylarımız için takviye istiyoruz. Türkiye için çok kritik bir seçime giriyoruz. Grup arkadaşlarımızla birlikte seçim kampanyasının ilk gününden bu yana gece gündüz sahada canla başla çalışıyoruz. Adaylarımızla birlikte siz değerli vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Siz değerli vatandaşlarımızın Cumhur İttifakı’na ve AK Parti’ye büyük bir sevgi beslediğini görüyor, Türk Yüzyılı’na emin adımlarla yürüyoruz. Milletimizin ve ülkemizin bu nadide köşede ‘Doğru Adam, Doğru Zaman’ diyerek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile çıktığı bu yola devam edeceğinden hiç şüphemiz yok. Rabbim ülkemizde refah, birlik ve beraberliği daim kılsın.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu