Haber

Anadolu Efes ve Corendon Airlines Sponsorluk Anlaşmasını Uzattı

Anadolu Efes’in Corendon Airlines ile sponsorluk anlaşması 2023-2024 sezonunda da devam edecek.

Kulüpten yapılan açıklamada Corendon Airlines ile 3 yıl önce yapılan sponsorluk anlaşmasının bir sezon daha uzatıldığı belirtildi.

Anadolu Efes Spor Kulüp Genel Müdürü Alper Yılmaz, Corendon Airlines’ın sadece basketbola değil Türk sporuna yaptığı yatırımlarla tüm spor camiasına örnek olduğunu belirterek, “Yolumuza Avrupa’nın önde gelen havayolu şirketlerinden biriyle devam etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Umarım bu ortaklığımız uzun yıllar devam eder ve hep birlikte Türk sporuyla yolculuğumuza devam ederiz.” “Basketbola unutulmaz zaferler kazandırıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Sponsorluğa ilişkin görüşlerini dile getiren Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, “Bu tarihten bu yana Avrupa’nın en üst düzey organizasyonlarında Türk sporunun ve sporcusunun adını her zaman temsil eden Anadolu Efes ile anlaşmamızı uzatmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. 1976. 3 yıl önce başlayan yolculuğumuz, “Gelecek yıl da devam edecek. Sezon başında takımın başına geçen Erdem Can’ı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz. Takımı ve oyuncu grubuyla ülkemize nice yeni zaferler getireceğini umuyoruz.” şeklinde görüşünü dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu