Ekonomi

Toroslar EDAŞ Kilis’te Kesintisiz Elektrik Dağıtımı İçin Bakım ve Yatırım Çalışmalarına Devam Ediyor

EDAŞ, Kilis’te kesintisiz elektrik dağıtımı çerçevesinde bakım, onarım ve yatırım hizmetlerine 2023 yılının ilk 9 ayında hız kesmeden devam etti.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı proje ve yatırımlarla yürüten Toroslar EDAŞ, müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde yılın ilk 9 ayında Kilis’te başarılı işlere imza attı. Toroslar EDAŞ, Kilis’te hizmet verdiği 1.273 trafo ve 3.699 kilometre sınır uzunluğu için önümüzdeki kış koşullarında sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlamak amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarına devam etti.

Kilis’in daha aydınlık bir yer olması için Merkez, Musabeyli, Pulateli ve Elbeyli ilçelerinde 873 aydınlatma armatürünün bakımını yapan Toroslar EDAŞ ekipleri, bölgedeki 22 trafo ve 6 dağıtım merkezinin de bakımını yaptı.

Toroslar EDAŞ, sektörün değişen dinamiklerine odaklanarak insan, analiz ve inovasyon odaklı faaliyetlerini sürdürmektedir. Kilis’te 81 bini aşkın müşterisine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla toplam 274 kilometrelik yeni yer altı sınırı kuran Toroslar EDAŞ grupları, kentte 521 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıca 25 adet yeni elektrik panosu ve 13 adet trafo merkezinin montajı tamamlandı.

Söz konusu bakım, onarım ve yatırım sayılarıyla Toroslar EDAŞ, 2023 yılının ilk 9 ayında hedeflerine başarıyla ulaştı.

Müşteri odaklı yaklaşımıyla 7/24 hizmet veren Toroslar EDAŞ, www.toroslaredas.com.tr, Toroslar 186 Taşınabilir Uygulaması, 0(322) 186 00 numaralı WhatsApp Danışma Hattı aracılığıyla tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinliyor ve çözüm buluyor. 00 ve 186 numaralı Müşteri Hattı devam etmektedir.

Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nin elektrik dağıtımındaki üç şirketinden biri olan Toroslar EDAŞ, Başşehir EDAŞ ve Ayedaş ile birlikte 2016 – 2020 yıllarını kapsayan son tarife döneminde Türkiye’deki 21 dağıtım şirketi arasında en fazla yatırım yapan şirket oldu.

Toroslar EDAŞ’ın Kilis’teki bakım ve yatırım çalışmalarının hız kesmeden devam edeceği bildirildi. – RAPOR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu