Haber

Seçimlere kısa süre kala AK Parti’den kritik hamle! 5 il değişti

11 ilde meydana gelen yıkıcı depremlerin ardından gözler 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere çevrildi. Binlerce kişinin deprem bölgesini terk etmesi ve şehirlerin harabeye dönmesi seçimler için soru işareti oluşturdu.

“MİLLETİM 14 MAYIS’TA GEREKENİ YAPACAK”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, önceki gün yaptığı açıklamada dedikodulara son noktayı koydu ve “Bilin ki bu millet, inşallah zamanı gelecek, 14 Mayıs’ta gereğini yapacaktır. böyle kuru sözler.” ifadelerini kullandı.

5 ŞEHİRDE İL BAŞKANLARI DEĞİŞTİ

Gelişmeler dikkatle takip edilirken, AK Parti’de beş ilin il başkanı değişti. AK Parti’de Ağrı, Aksaray, Bartın, Kırklareli ve Van il başkanlıklarına atamalar yapıldı. AK Parti Teşkilat Başkanlığı sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Ağrı İl Başkanı Orhan Güngör, Aksaray İl Başkanı Hamza Aktürk, Bartın İl Başkanı olarak Yaşar Arslan, Yunus Ercan Dağtaş ise Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla Kırklareli İl Başkanı ve Van İl Başkanı. Emre Güray’ın atandığı bildirildi.

Açıklamada, bu illerde görev yapan eski il başkanlarına bugüne kadar gösterdikleri özverili çalışma ve emeklerden dolayı teşekkür edilirken, yeni il başkanlarına da başarılar diledi.

pulumur-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu