Haber

Seçer, Toroslar ilçesinde esnafla bir araya geldi

Mersin Büyükşehir Belediye Lideri Vahap Seçer, merkez Toroslar ilçesine bağlı Çağdaşkent Mahallesi’nde esnafla bir araya geldi, vatandaşlarla sohbet etti.

Çağdaşkent’te dükkanları tek tek ziyaret eden ve esnafa ‘hayırlı işler’ dileyen Lider Seçer, onların taleplerini de dinleyerek bol bol sohbet etme fırsatı buldu. Esnaftan ve vatandaşlardan gelen talepleri can kulağıyla dinleyen Seçer, Mersin Büyükşehir Belediyesinin gerek kent genelinde, gerekse Toroslar’da yaptığı hizmetleri anlattı. Geride kalan müddette olması gereken ve vatandaşların beklentisi olan hizmetlere yük verdiklerini ve bundan sonraki süreçte de tıpkı mantıkla hareket edeceklerini söyleyen Seçer, vatandaştan gelen talepleri de tek tek not aldırdı.

Mahallelerinde gerçekleşen hizmetler için teşekkür eden vatandaşlara Lider Seçer, “Sizlere hizmet etmek bizim görevimiz. Biz sadece görevimizi yapıyoruz ama görevimizi yaparken de severek, isteyerek ve en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz” dedi.

Başkan Seçer’in esnaf ziyareti yaptığı sırada ayrıyeten Büyükşehir Belediyesi çalışanı tarafından çocuklara oyuncak ikram edildi. – MERSİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu