Yaşam

Haluk Levent, sosyal medyada dolaşan fotoğrafla ilgili açıklama yaptı.

Kahramanmaraş’ta yaşanan depremlerin ardından yaptığı yardımlarla gündeme gelen Ahbap Derneği’nin kurucusu. Haluk Leventsosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

“ŞEYTANIN DÜNYADAKİ TEMSİLCİLERİ”

Gün içinde birçok hesaptan paylaşılan fotoğraf karesi ile ilgili açıklama yapan ünlü müzisyen, “Geçen gün servis ettikleri fotoğraf, 2018 yılında bir hayırseverin takipçilerimi bir tur gezdirdiği eğlenceli bir tweet’ten alınmıştır. şeytanın yeryüzündeki temsilcileri bilerek algılamaya başladılar.Saatlerce paylaşıldı.Ama ben Twitter’a girdim ve gördüm.” ifadelerini kullandı.

İşte Haluk Levent’in paylaşımı;

BAHÇE ZOR OLDU

Ahbap ve Babala TV’yi sert bir şekilde eleştiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli önceki gün parti grubunda yaptığı konuşmada, “Hatay’ın Antakya ilçesinde barajın patladığını iddia ederek kurguladığı saçmalıkları sosyal medyada yayanlara, Tedirginlik, panik ve can kaybına neden olan afet bölgesinde ne yapıyorlar?” Devletin yapamadığı sakinleşip yetişemediği Ahbaplar ve Babalacılar akbabalar gibi kanat çırpıyor. Bu dolandırıcılar artık Türk televizyonlarında yer almamalı. Devleti aciz gösterircesine sosyal medyaya akın edenler kolunu kestiklerinin ne zaman farkına varacaklar?

HALUK LEVENT TEPKİ

Haluk Levent ise Bahçeli’nin sözlerine cevaben şunları paylaştı: “Daha dün MHP’li milletvekilleri çadır kentimizi ziyarete geldi. Sayın Devlet Bahçeli’nin danışmanlarının onu yanılttığını düşünüyorum. Devlet kurumlarıyla çalışıyorum ve bunu her gün yazıyorum.” Aslında kurumlar arası işbirliği olmadan başarı olmaz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu