Haber

Günsan Yönetim Ekibine Kıdemli Atama

Düşük tansiyon tesisat ekipmanları branşının lider firmalarından Günsan Elektrik’e üst düzey atama yapıldı. Ali Çetindal, Günsan’ın Satış Müdürü olacak.

Anahtar priz serisi, grup prizler, otomatik sigortalar, kompakt anahtarlar, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarları gibi elektrik tesisat ekipmanları üreten ve ürünlerini dünyanın birçok ülkesine ulaştıran Günsan Elektrik’e üst düzey atama yapıldı aynı şekilde Türkiye. Günsan’ın Satış Müdürü sektörün tecrübeli isimlerinden Ali Çetindal’dır.

2007 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nden mezun olan Ali Çetindal, kariyerine Schneider Electric’te Proje Satış Mühendisi olarak başladı. Çetindal, 2014 yılında Bursa Bölge Satış Müdürü olarak atandı. Son olarak 2020 yılından bu yana Schneider Electric’te Türkiye Panel ve Yüklenici Kanal Satış Müdürü olarak görev yaptı. Ağustos ayından itibaren Günsan’ın yeni Satış Müdürü Ali Çetindal, bu görevini bir üye olarak yürütecek. Bayi Satış İdaresi, Dış Ticaret Satış İdaresi, Proje Kanalı Satış İdaresi ve Günsan Elektrikçi Kanalı’ndan sorumlu yönetim kurulu. Evli ve bir kız çocuğu babası olan Ali Çetindal, İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Günsan Hakkında
 
1982 yılında anahtar, priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995 yılında halen üretimine devam ettiği endüstriyel tesisine taşınmıştır. Anahtar-priz üretimiyle Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan Günsan, elektrik anahtarları, prizler, grup prizler, şalt malzemeleri, kompakt anahtarlar, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 modüllük ürün portföyünün distribütörlüğünü yapmaktadır. inşaat alanında alçak gerilim kurulum ekipmanlarıdır. hem yurt içinde hem de dünya çapında 50’den fazla ülkeye bayileri aracılığıyla dağıtımını gerçekleştirmektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu