Haber

Futbol: Spor Toto Süper Lig

Spor Toto Süper Lig’de 15-18. Haftanın maçlarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, Kulüpler Birliği Vakfı ve yayıncı kuruluşun talepleri dikkate alınarak Dünya Kupası ortasından sonra maç başlama saatleri Cumartesi ve Pazar günleri 13.30, 16.00 ve 19.00, Cuma günleri 20.00 olarak belirlendi. ve Pazartesi günleri, önceki dönemlerde olduğu gibi hafta içi. 17.00 ve 20.00 olarak planlanmıştır.

Ligde 19-25. Haftalık maçların programı Ziraat Türkiye Kupası son 16 karşılaşmasının ardından, kalan haftalar ise Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final ve yarı final maçları ile takımların Avrupa Kupası maçlarına göre planlanıp duyurulacak.

Spor Toto Üstün Lig’de 15-18. Hafta maçlarının programı ise şöyle:

15. hafta

23 Aralık Cuma:

20.00 Fraport TAV Antalyaspor-MKE Ankaragücü (Corendon Airlines Park Antalya)

20.00 HangiKredi Ümraniyespor-Medipol Başakşehir (Ümraniye Belediyesi Şehir)

24 Aralık Cumartesi:

13.30 Atakaş Hatayspor-Bitexen Giresunspor (Yeni Hatay)

16.00 Kasımpaşa-Demir Lig Sivasspor (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Şenol Güneş Spor Kompleksi)

25 Aralık Pazar:

13.30 Adana Demirspor-VavaArabalar Fatih Karagümrük (Yeni Adana)

16.00 Arabaim.com Konyaspor-Corendon Alanyaspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

16.00 Gaziantep FK-Beşiktaş (Kalyon)

19.00 Galatasaray-İstanbulspor (Nef)

16. hafta

27 Aralık Salı:

17.00 MKE Ankaragücü-HagiKredi Ümraniyespor (Eryaman)

17.00 Medipol Başakşehir-Fraport TAV Antalyaspor (Başakşehir Fatih Terim)

20.00 Fenerbahçe-Atakaş Hatayspor (Ülker)

28 Aralık Çarşamba:

17.00 Corendon Alanyaspor-Yukatel Kayserispor (Kırbıyık Holding)

17.00 İstanbulspor-Kasımpaşa (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

20.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat)

29 Aralık Perşembe:

17.00 Bitexen Giresunspor-Gaziantep FK (Çotanak Spor Kompleksi)

17.00 Demir Lig Sivasspor-Galatasaray (Sivas 4 Eylül)

20.00 Beşiktaş-Adana Demirspor (Vodafone Park)

17. hafta

3 Ocak 2023 Salı:

17.00 HangiKredi Ümraniyespor-Atakaş Hatayspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Fenerbahçe (Corendon Airlines Park Antalya)

4 Ocak 2023 Çarşamba:

17.00 Kasımpaşa-Corendon Alanyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

17.00 Yukatel Kayserispor-VavaCars Fatih Karagümrük (RHG Enertürk Energy)

20.00 Arabaim.com Konyaspor-Demir Küme Sivasspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

20.00 Galatasaray-MKE Ankaragücü (Nef)

5 Ocak 2023 Perşembe:

17.00 Gaziantep FK-Medipol Başakşehir (Kalyon)

20.00 Adana Demirspor-İstanbulspor (Yeni Adana)

20.00 Trabzonspor-Bitexen Giresunspor (Şenol Güneş Spor Kompleksi)

18. hafta

7 Ocak 2023 Cumartesi:

16.00 Atakaş Hatayspor-Fraport TAV Antalyaspor (Yeni Hatay)

19.00 Beşiktaş-Kasımpaşa (Vodafone Park)

8 Ocak 2023 Pazar:

13.30 VavaCars Fatih Karagümrük-Arabam.com Konyaspor (Atatürk Olimpiyat)

16.00 MKE Ankaragücü-Yukatel Kayserispor (Eryaman)

16.00 Bitexen Giresunspor-HagiKredi Ümraniyespor (Çotanak Spor Kompleksi)

19.00 Fenerbahçe-Galatasaray (Ülker)

9 Ocak 2023 Pazartesi:

17.00 Medipol Başakşehir-Adana Demirspor (Başakşehir Fatih Terim)

20.00 İstanbulspor-Gaziantep FK (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

20.00 Corendon Alanyaspor-Trabzonspor (Kırbıyık Holding)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu