Haber

Emet Belediyesinin sosyal alanlarda bakım, tadilat ve yenileme çalışmaları

Emet Belediyesince ilçede bulunan toplumsal alanlarda, park ve bahçelerde bakım tamirat ve yenileme çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

İlçedeki Leblebi Şekeri Meskenleri alanında bulunan parkta Belediye Park ve Bahçeler Amirliği ve Fen İşleri Müdürlüğünün ortak çalışmaları ile bordur, yeşillendirme ve kamelya çalışmaları yapılarak atıl olarak bulunan park tekrar hayata kazandırıldı.

Belediye Lideri Hüseyin Doğan, ilçede bir yandan alt yapı çalışmaları devam ederken, öbür taraftan çalışma alanları dışındaki toplumsal hayat alanlarını genişletme ve düzenleme çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Başkan Doğan, ” Yüklenici firma kent içi içme suyu ve kanalizasyon çalışmalarını yürütüyor. Takımlarımızda çalışmalar dışındaki alanlarda ve toplumsal ömür alanlarında çalışmalarını sürdürüyorlar. 2023 yılında alt yapı çalışmalarımızın tamamlandığı noktalarda yeşillendirme ve aydınlatma çalışmalarını sürdüreceğiz. Bahar aylarında yıkılması beklenen Hükümet Binamız yerine de büyük meydan projemiz imali başlayacak. Tüm çalışmalar tamamlandığında alt yapısı çağdaş, üst yapısı yeşilliklerle donatılmış ışıl ışıl bir Emet’e daima birlikte ulaşacağız inşallah “dedi. – KÜTAHYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu