Yaşam

Doç. Dr. İlker Kiriş, Dora Dergisi’nin sağlık söyleşilerine katıldı

Dora Dergisi’nin ev sahipliğinde Doç. Dr. İlker Kiriş’in konuşmacı olduğu yemek, İzmir’in güzide mekanlarından Alliance Restaurant’ta gerçekleşti. Zafer Canbaz, Volkan Sintaç, Erdal Taşkıran ve Pınar Aylin gibi özel konukların katıldığı 20 kişilik seçkin grup keyifli vakit geçirdi.

Alliance Restaurant, keyifli yemekleri ve güler yüzlü personeli ile misafirlerin beğenisini kazandı. Gece boyu sohbetlerin devam ettiği etkinlikte, şubenin önde gelen isimleri ve sosyal medya fenomenleri bir araya geldi.

İzmir’de düzenlenen etkinlikte Doç. Dr. İlker Kiriş kısa bir bilgilendirme ile varisin nedenlerini ve risk faktörlerini anlattı, korunma yöntemlerine de değindi. sağlıklı bir diyet

Spor yapma alışkanlığı, uzun süre ayakta durmak yerine aralıklarla yürüyüş yapmak, dar kıyafetler yerine rahat kıyafetler tercih etmek, bacaklara düzenli aralıklarla masaj yapmak gibi kolay ama etkili önlemlerle varislerin önlenmesinin mümkün olduğunu belirtti. uygun ayakkabı giymek.

Gecenin sonunda tüm konuklar Doç. İlker Kiriş ve Dora Dergisi böyle özel bir etkinlik için kendisine teşekkür ederek ayrıldılar.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Başa dön tuşu